Turne në fabrikë

 • 2fd94a2c
 • ced10a1a
 • d5be7b0e
 • b3af5979

PËR NE

HEBEI DEBIEN TEKNOLOGJIA CO, LTD.është themeluar në vitin 2010 si prodhuesi kryesor i specializuar në prodhimin e enëve gatimi prej gize në Kinë.Lt kryesisht prodhon tava prej gize të stazhuara dhe të emaluara, tigan, tenxhere, tigan, tigan për skarë, wok, furrë holandeze, enë pjekjeje.etj. Fabrika ndodhet në provincën Shijiazhuang.Hebei dhe vetëm rreth 300 km nga Bejing dhe Tianjin, Porti Xingang, duke shijuar transport mjaft të përshtatshëm. Kompania jonë krenohet me forcë të fuqishme teknike. Kompania mbulon një sipërfaqe prej 30,000 metrash katrorë, ajo ka prodhim të plotë dhe më të avancuar dhe pajisjet e inspektimit dhe krenohet me diploma të larta mekanizimi dhe automatizimi. Kompania ka një linjë zbutjeje me injeksion pa kuti pa kuti, një linjë prodhimi për përpunimin e rërës së argjilës 45T/h, një makinë hedhëse automatike, dy makineri shpërthyese me rrymë elektrike me rrymë elektrike ZZ416B. ,dy furra kupolash 3T/h, dy furra me induksion IF dhe shkrirje dyfishe.Përveç kësaj, kompania jonë ka gjithashtu spektrometra BRUKER, makina testuese universale hidraulike me ekran dixhital WES-300, të gjitha pajisjet e testimit të performancës me rërë të derdhur.Për më tepër, kompania ka edhe dy qendra përpunimi, dhjetë torno CNC, një miler universal dhe një makinë për bluarje dhe shpim, ne kemi 2 linja disa derdhjeje, 3 linja smalti dhe 1 linjë vaji vegjetal, kështu që ne mund të sigurojmë që të gjitha produktet e saj të mund të plotësojnë kërkesat e klientëve. Kompania jonë tashmë është certifikuar me ISO9001.SGS, FDA, KFDA.Produktet tona janë të plota në specifika, cilësi të shkëlqyera dhe përpjekje për përsosmëri, dhe ne mirëpresim miqtë në mbarë botën që të vijnë në kompaninë tonë për bashkëpunim.

 • rreth

LAJME

e2041e4e
 • Si të zgjidhni enë gatimi ndihmëse

  Për tenxheret e përdorura zakonisht kemi ndonjë shpatull ose lugë, të cilat mund të përdoren së bashku me njëra-tjetrën, ose mund të varen në mur si dekor.Pra, sigurisht, do të ishte një copë gize e emaluar...
 • Tigan prej gize - Ndihmë e mirë ushqimore...

  Për enët e kuzhinës prej gize, mendoj se shumë njerëz nuk i përdorin mirë ose nuk i përdorin mjaftueshëm.Kazanët prej gize, për shembull, mund të përdoren jo vetëm për të bërë supë, por edhe për të ngrohur qumështin, madje edhe ...
 • Një udhëzues për blerjen e enëve të kuzhinës prej gize

  Me gjithnjë e më shumë lloje enësh gatimi prej gize të disponueshme sot, jo vetëm në vaj vegjetal, por edhe në smalt, zgjedhja e një produkti të preferuar është një problem.Po, ne duhet të marrim parasysh shumë faktorë kur...

CERTIFIKATA

 • fdsfs
 • dsgds
 • fsdgbf
 • asfsaf